Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý film na tomto odkazu

Když Venom zveřejnil svůj první trailer, byla řada fanoušků zklamaná, že se Tom Hardy neukázal ani na moment v „kostýmu“ Venoma. Možná je to proto, že trailer zkrátka a dobře upřímně reprezentuje film, takový, jaký doopravdy bude. Na internet se dostal údajný popis děje filmu. Mějte na paměti, že nemáme jak ověřit, zda je popis pravý, nicméně pokud je, tak by skutečně osvětloval, proč filmaři zatím s ikonografií Venoma tolik šetří.


Film spusťte na odkazu, který je výše!


Nebudeme zabíhat do podrobností děje, abychom vám nekazili zbytečně moc překvapení, ale jestli si je chcete zkazit sami, tak máte možnost třeba tady. Ale pojďme vypíchnout alespoň to základní. Snímek má údajně poměrně skromný rozpočet, což by celkem ozřejmovalo, proč se Tom Hardy ukáže v digitálním kostýmu jen málo. Ale jak málo? Podle údajného úniku opravdu hodně málo.

Ve snímku má na Zemi havarovat několik symbiotických organizmů z vesmíru a jeden z nich se má spojit s Eddiem Brockem (Hardy). Zlověstná vědecká organizace The Life Foundation se organismus snaží využít ve svůj prospěch, ale ten se brání. Postupně se má projevovat ve větších či menších náznacích: Z Brocka mají vystřelovat symbiotická „chapadla“, symbiont by měl být schopný vyzařovat jakési silové pole. Avšak teprve v úplném závěru filmu, při bitvě s dalším symbiotickým organismem, by měl Eddieho celé tělo obalit černý „kostým“ – tedy teprve v ten moment by se měl Venom ukázat v takové podobě, v jaké jej známe z komiksů.  Zdrojem pro tento text je web

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.