Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl Vyšehradu najdete na tomto odkazu.

Přišla téměř půlroční pauza a v té se něco pokazilo. Velmi pokazilo. A já si pořád lámu hlavu, čím to je. Opravdu scenáristé vytěžili látku tak brzo, nebo si prostě Štáfek a spol. po až nečekané popularitě mysleli, že jsou králové komedie a diváci jim teď zkrátka sežerou všechno? Kdo ví. Faktem však zůstává, že tak ohromný kvalitativní sešup, jako v druhé polovině Vyšehradu, jsem opravdu dlouho neviděl. Scenáristé totiž jako by se záměrně zbavili všeho kvalitního, kvůli čemu si je fanoušci tolik zamilovali, a postupem epizod se měnili ze svižné podívané v to klasické rádoby vtipné televizní dno, jež v bedně ihned přepínáme.

Drzý pohled do tuzemského fotbalu se tak postupem času změnil jen v přehlídku čím dál lacinějšího humoru, v němž už se spoléhalo jen na vulgarismy, a povedené gagy se zde staly ohroženým druhem. V druhém poločase zkrátka autoři téměř rezignovali a místo chytře vystavěných příběhů s nápaditým humorem nám servírovali téměř až fekální humor na úrovni odpadových teenagerských komedií (takových těch, co šly před lety rovnou na DVD), jehož “vtipnými“ pointami byl Lavický vymačkávající si beďar či nadržená máma laškující s trenérem.

Prostě hodně smutný pohled, v němž už diváka zajímá jenom fakt, zda se hlavní hrdina vůbec někdy předvede na hřišti. Jenže když už si nakonec Lavický do toho míče kopne, je člověk z těch trapných fórků tak unavený, že už ho to vlastně příliš nezajímá. Samotný fotbal se zde totiž, až na závěrečný díl, prakticky neřeší. Na jakékoliv drzé tematické odkazy či nějaký hrdinův dějový posun pak můžete zapomenout.

Dejte nám vědět do komentářů, jak se vám tento díl líbil 🙂

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.