Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

DATUM VYSÍLÁNÍ: 5.7

CELÝ DÍL NA TOMTO ODKAZU 
Před odjezdem Jano zapomene, že s manželkou Marikou slaví dvacáté výročí svatby. Své tři děti svěří proto Lacovi a jeho ženě Dáše. S Marikou odjedou předem na chalupu, kde stráví romantický večer a noc o samotě. Chalupa má ale daleko do dokonalosti, nejde elektřina a místo moderního WC je latrína.

Laco se mezitím doma musí vyrovnávat nejen se svými dvěma syny, ale také s dětmi Jana, ale zvládá to. Zdeno se právě oženil s lékařkou Klaudií a vyženil i její dceru Lily. Klaudie s Lily tráví první noc v bytě u Zdena, kde budou společně bydlet. Lily, dosud zvyklá žít jen s matkou, na Zdena žárlí. Ráno s ním nechce odjet, obměkčí ji teprve matčin pláč.

Zdeno a Laco se setkávají na benzínové pumpě a pokračují v cestě na chalupu. Lily ale zjistí, že cestou ztratili jejího maskota, plyšového jednorožce. V nestřeženém okamžiku vystoupí z auta a jde ho hledat. Když nakonec všichni dojedou na chalupu, Jano se právě snaží spravit elektřinu.

Děti okamžitě s hrůzou zjistí, že v místě téměř není signál a protestují. Ještě víc je vyděsí latrína. Jano, Laco a Zdeno najdou dědečkovu pálenku a usadí se v klidu před chalupou. Klid kvůli dětem však nemá dlouhého trvání. Čtrnáct dní tak bude asi až příliš dlouhá doba…


O seriálu Prázdniny:

Slovenský rodinný komediální seriál (2016). Hrají: Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Greppelová, Ľubomír Paulovič, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková, Andy Kummer, Markus Filipko, Michaela Rovňáková, Adela Heftyová. Režie: Ivan Predmerský


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.