Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

protože s milionovou hranicí návštěvnosti je vždy spojeno i možné pokračování, vzkázali tvůrci série fanouškům minulý rok (po masivních úspěchu v kinech) následující: „Jeden z nás bezelstně řekl, že budeme uvažovat o Andělu Páně 3, když přijde milion diváků do kin. Chtěli jsme tak naznačit, že se s Andělem Páně loučíme. Vy jste se ale rozhodli tuto milionovou metu dobýt. A protože co se slíbí, je mravné i splnit, nezamykáme Petronelovi a Uriášovi jednou provždy dveře. Stejně ale jako jsme nechtěli dvojkou Anděla podrazit nohy jedničcce, ani nyní nechceme nějakou „uspěchanou trojkou“ pokazit, co se dosud povedlo. Pakliže bude vynikající nápad ve skvělém scénáři, vyrazíme opět do nebe na mejdan s Pánem Bohem a všemi svatými… Nechceme zklamat ani vás, ani sebe.“

Jak to s trojkou nyní vypadá? Režisér obou dílu Jiří Strach nedávno v příběhu uvedl, že „když se ve dvojce zatoulalo jablko, ve třetím díle by to mohl být sám malý Ježíšek“. Strach má nicméně obavy z „hladových vlků” a jejich právníků, kteří by se na úspěchu Anděla Páně rádi přiživili. „To nechci ani nemůžu dopustit. Do prvních dvou dílů jsme šli s pokorou, nešlo nám o to vydělat peníze, ale udělat dobrý film,” shrnuje. Proto nikam nespěchá.

Pořád tedy platí, že je Anděl páně 3 ve fázi pouhé diskuze. Ale nebojte se, určitě na film dojde. Podobně silná značka nikdy nezůstane dlouho spát.

Tento článek vyšel původně na KINOBOX Proto mnohokrát děkujeme za informace tomuto magazínu!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.