Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Děj seriálu se točí okolo jedné fiktivní ulice na periferii Prahy. V ulici stojí několik činžovních domů, obchod, kadeřnictví, restaurace a další budovy. Ve zmíněném činžovním domě bydlely některé z rodin, které byly v seriálu od jeho počátku, jsou to rodina Jordánova, rodina Farská, Hejlovi, pan Pešek a Lenka Drápalová. V současnosti tu od počátku bydlí pouze pan Pešek.

Rodina Farských

Rodina Farských se v první sezoně představila jako spořádaná rodina se dvěma dcerami, které obě chodí do vyšších ročníků gymnázia poblíž Ulice. Již v první sezóně seriálu se ovšem v Oldově (Ondřej Pavelka) fitcentru Oldfit vyskytly komplikace. Z Oldřicha Farského se stal záletník, který měl milenku (Sylva Mlynářová, hraje Eva Aichmajerová), později ji platil i malý byt. Sylva se na konci první série s Oldřichem rozešla a on se vrátil ke své rodině. Během této krize se ovšem v silné opilosti vyspal s Ingrid Šmídovou (Jana Sováková).

Mezi Marcelou a Brunem to začíná jiskřit. Už brzy je ale čeká hodně těžká zkouška. Stane se neštěstí, ze kterého běhá mráz po zádech. Jaké?

Mají za sebou první rande, jsou domluveni na další setkání. Bruno se o Marcelu hodně zajímá, dokonce chce vyrazit i na její vystoupení. Čím více se sblíží, tím větší ranou bude pro Marcelu neštěstí, které se Brunovi stane.

 Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.