Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Robert vystěhuje Vlastimila Peška z domu!

Jeden z největších grázlů a bezpáteřních lidí, kteří se kdy v Ulici objevili. Tak by se dal definovat Rober Bláha, který má za manželku Adrianu Bláhovou. Pokud Vám jeho činy, které doteď dělal připadaly přes čáru, rozhodně to není nic proti tomu, co se Robert chystá udělat, nebo resp. co udělal, ale vy jste to na svých obrazovkách ještě neviděli. Sehnali jsme pro vás exkluzivní ukázku ze seriálu Ulice, kde se Robertovi povedlo vystěhovat z domu Vlastimila Peška a dostat tak celý dům pod svou plnou moc!

Po dokončení scénáře je přistoupeno k produkci dílů, jsou určeny rozpočty jednotlivých epizod a natáčecí plán, kdy jeho obsahem jsou již konkrétně rozepsané tzv. natáčecí dny, obsahem jsou také podrobnosti o scéně. Výroba probíhá po dokončení příprav a rekvizit. Standardní natáčecí den při produkci seriálu má 12 hodin. Po dotočení filmový materiál jde do postprodukce, kdy střih ve spolupráci s režií sestříhá konkrétní díl, posléze jsou upraveny zvukové dialogy a hudba, při postprodukci dochází také k barevným korekcím obrazu. Po této fázi přichází tzv. schvalovací projekce, titulkování a technická kontrola.[5]

Ke dni 30. listopadu 2012 bylo odvysíláno 1 550 dílů seriálu,[4] kdy se od prvního vysílání v září 2005 nevysílal pouze třikrát.[4] K tomuto datu proběhlo 2 826 natáčecích dní.[4] Kulisy seriálu v ateliérech v Hostivaři jsou připraveny v rozměrech 60 m × 40 m × 13 m a jsou tvořeny 9 činžovními domy.[4]Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.