Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý film na tomto odkazu

Jde již o čtvrtou animovanou ságu studia, předcházely jí neméně úspěšné série Shrek, Madagaskar a Kung Fu Panda. Režisér Dean DeBlois, který začínal snímkem Lilo & Stitch, stál u všech tří dílů cyklu Jak vycvičit draka, oba předchozí si vysloužily nominaci na Oscara. Ukázku „trojky“ najdete na videu.

Galerie:


Film spusťte na odkazu, který je výše!


Draci a vikingové se zase vrací na plátna kin.V prvním traileru na nadcházející třetí díl série Jak vycvičit draka se seznamuje s Bezzubkovou novou přítelkyní, ale i fanatickým lovcem nočních běsů, který pro dopadení zamilovaného ještěřího páru udělá cokoli. Ostatní weby tento film sice ke spuštění prozatím nemají, vy se na něj však ještě před premiérou můžete podívat na odkazu výše a to zcela zdarma!!   

Hlavní devizou série nicméně dosud byly hlavně postavy a příběh. Co na nás čeká tentokrát? Zdá se, že je How to Train Your Dragon: The Hidden World rámované vyprávěním stárnoucího Škyťáka (Jay Baruchel), který nám poví příběh o tom, jak draci zmizeli ze světa.

Na začátku trojky už Vikingové s draky žijí v naprosté symbióze. Bezzubka nicméně objeví svou potenciální partnerku, ve které okamžitě najde zalíbení. Protože však žil tak dlouho domestikovaně, nedokáže v sobě okamžitě probudit přirozené pudy, které by mu pomohly s námluvami. Proto se mu snaží pomoci alespoň Škyťák. Jenže jak víme, ten nikdy nebyl žádný Casanova.

Souběžně se na scéně objevuje Grimmel the Grisly (F. Murray Abraham), lovec šelem, který touží ulovit Bezzubku. Draci a lidé se společně Grimmelovi a jeho silám znovu postaví, zdá se však, že příběh nevyhnutelně směřuje k tomu, že si oba živočišné druhy řeknou sbohem. Možná se dozvíme, že pro draky na našem světě zkrátka není bezpečno, možná bude se ukáže, že draci nemohou žít domestikovaně, aby se sami o sebe dokázali postarat.

Nebo závěr přinese nějaké jiné poselství, ale každopádně se dozvíme, proč už draci v dnešním světě nejsou a proč se z nich stala jen stvoření z bájí a pověstí. Tohle závěrečné rozuzlení přitom bude podle režiséra Deana DeBloise jiné, než nabídla knižní předloha od Cressidy Cowell, ze které filmová série volně vychází.

  • Jak vycvičit draka 3

Jak vycvičit draka celý film online zdarma

 Jak vycvičit draka 3 – Celý film online zdarma (2018 – 2019) CZ dabing – jen u nás!!!
Na odkazu nahoře!!
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.