Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý 6. díl Lajna –  najdete na tomto odkazu…


↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdá, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑↑

Legendární hokejový seriál Lajna je zase zpátky a s ním i legendární trenér HROUZEK a jeho syn. Toho hraje známý, talentovaný a mladý herec Zdeněk Piškula. Jedná se již o 2.série (sérii) tohoto legendárního 20 minutového snímku. Stejně jako předchozí série, bude mít i tato dohromady 8 dílů. Původní sérii natáčela známá internetová televize OBBOD, vysílací práva však OBBOD prodal Seznamu, který se rozhodl v takto úspěšné sérii pokračovat.

A jak je vidět, Seznamu se to opravdu povedlo, pokud se Vám tento díl líbil, určitě se koukejte dál. Všechny díly jsou totiž kdyspozici u nás na webu. A najdete je konkrétně v této sérii, na kterou se dostanete kliknutím sem. 

Doufáme, že se Vám tento seriál líbí a budeme se těšit příští rok na třetí sérii s legendárními herci z lajny. Chceme dále také říci, že na našemu webu následně pak najdete navíc bonusová videa a rozhovory, takže se určitě nezapomínejte koukat na náš web. A nejlepším řešením je zapnout i u našeho webu PUSH oznámení, aby Vám nic neuniklo.


Klíčová slova pro tento příspěvek: Lajna, Seriál Lajna, Druhá série Lajna, Druhá série seriálu Lajna, 6 díl druhé série lajna, 2. série, 6.díl, hokejový seriál, Obbod, Seznam, Lajna, Stanley Cup, 6.díl pacient, 2. série, S02E01, Hrouzek, pokracovani, zdarma, online, free, dříve než v tv, před premierou, zveřejnění, zadarmo, celý díl


 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.