Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl Modrý kód 202 na tomto odkazu

↑↑↑ VYDRŽTE NA ODKAZU CO NEJDÉLE, AČKOLIV TO TAK NEMUSÍ VYPADAT, VIDEO SE PO CHVÍLI NAČTE. ↑↑↑

Modrý kód je jeden z nových seriálů televize Prima, který si oblíbala velká část televizního publika. My vám proto dnes přinášíme jedninečnou možnost podívat se na zdarma na modrý kód epizoda 201 zadarmo na našem webu, který bude v TV vysílán 24.10.19 – i poté si jej zde pak můžete přehrát.

Pokud si chcete tento díl spustit, klikněte na odkaz, který je výše a vydržte na něm co nejdéle. Video se samo po chvilce objeví ve Vašem prohlížeči – tzn. otevře se nové okno s dílem Modrý kód 202 a můžete se dívat Dříve než v TV.

 

Modrý kód je český televizní seriál z prostředí nemocnice. Děj seriálu se soustředuje na oddělení urgentního příjmu, je vysílán na komerční televizi FTV Prima. Každá epizoda sleduje případy inspirované skutečnými osudy a případy pacientů a zdravotníků. V hlavních rolích hrají: Marek Němec jako MUDr. David Hofbauer, který nakonec odjel do Londýna, a Sabina Laurinová jako vrchní sestra Marie Černá (Mery). Dále hrají: Tomáš Měcháček, Jiří Štěpnička, Roman Zach, Marika Procházková, Igor Chmela, Sandra Nováková, Eva Burešová a mnoho dalších.

Kod je český televizní seriál z prostředí nemocnice. Děj seriálu se soustředuje na oddělení urgentního příjmu, je vysílán na komerční televizi FTV Prima. Každá epizoda sleduje případy inspirované skutečnými osudy a případy pacientů a zdravotníků. V hlavních rolích hrají: Marek Němec jako MUDr. David Hofbauer, který nakonec odjel do Londýna, a Sabina Laurinová jako vrchní sestra Marie Černá (Mery). Dále hrají: Tomáš Měcháček, Jiří Štěpnička, Roman Zach, Marika Procházková, Igor Chmela, Sandra Nováková, Eva Burešová a mnoho dalších.

KLÍČOVÁ SLOVA PRO TENTO PŘÍSPĚVEK?: Modrý kód, Dříve než v TV,  TV prima, Modrý kód 202 dopředu, online, zdarma, prima.iprima.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.