Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl Policie Modrava na tomto odkazu

↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdát, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑↑

Původní seriál televize Nova se vrací s novými díly a znovu diváky přenese do prostředí malebné šumavské přírody, která ukrývá další kriminální případy. Osm nových dílů, osm napínavých večerů, osm nových příběhů… V nich se na pozadí vyšetřování rozehrají i soukromá dramata členů týmu kriminalistů pod vedením Jany Vinické, jejich rodin, přátel a známých, jejichž předlohami jsou skuteční horští obyvatelé, které autor projektu a režisér Jaroslav Soukup poznal na Šumavě. Neměnné zůstává i herecké obsazení.


DÍL Policie Modrava 7 si přehrajete na odkazu výše!!


Autorem seriálu je režisér a scenárista Jaroslav Soukup, který na něm začal pracovat již v roce 2007. Natáčení pilotního filmu však začalo až v roce 2008.Pokračovat dalšími patnácti díly se mělo na přelomu roku 2010 a 2011, ale k natáčení nedošlo, protože v té době vrcholila celosvětová financí krize, která se dotkla i TV NOVA. „Pilotní díl seriálu jsem natočil na Šumavě v září 2008. Pak jsem pracoval na dalších scénářích s tím, že na jaře 2011 mělo začít natáčení celého seriálu. K tomu však nedošlo protože TV Nova ustoupila od realizace z důvodů finanční krize. Celý projekt byl pro ni finančně příliš náročný. Musely by se natáčet exteriéry a interiéry 180 km od Prahy, a to stojí peníze.

Já zase od počátku nechtěl přistoupit na to, aby se natáčelo v ateliérech a záběry ze Šumavy se realizovaly za Prahou v Brdech. Samozřejmě by se tím snížily výrobní náklady, ale výsledek by za moc nestál,“ vyjádřil se režisér Jaroslav Soukup.[6] Premiéra pilotního filmu proběhla 9. října 2011 a sledovalo ji 1,773 milionů lidí.[1][7] Ve vysokých číslech se pohybovala i následná repríza o rok později.

 

Klíčová slova: Policie Modrava, 7 díl, Vyhaslý případ, film, seriál, online, zdarma, dříve než v tv, přehrát, celý díl, cz

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.