Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl seriálu na tomto odkazu

↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdát, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑

Celý 3. díl 11. série seriálu Taková moderní rodinka si můžete pustit jedinečně online a zdarma na filmystebs. Celý seriál pro vás máme už i s českým dabingem, takže se nemusíte bát, že byste nerozumněli. V originálním znění nese tento díl název – Perfect Pairs. Nenechte si jej ujít a přehrajte si jej na odkazu výše!

V hlavní roli seriálu Taková moderní rodinka vystupuje klan Pritchettových, Dunphyových a Tuckerových – úžasně velká a pomíchaná rodina. V jejím čele stojí Jay Pritchett, který má po svém boku temperamentní a mladší druhou ženu Glorii. Společně procházejí životem s jejich nejmladším synem Joem. A také Gloriiným dospívajícím synem Mannym, který míří na vysokou, aby prozkoumal svět na vlastní pěst. Jayova dospělá dcera Claire a její muž Phil oficiálně překonali syndrom prázdného hnízda, neboť jejich nejstarší dcera Haley založila vlastní rodinu a stěhuje se zpátky domů se svým novomanželem Dylanem a jejich dvojčaty.

Nejmladší syn Luke se chystá učinit další životní krok. Prostřední dcera Alex usiluje o nalezení rovnováhy v životě mimo akademickou půdu. Pak je zde bratr Claire – Jayův dospělý syn Mitchell – a jeho manžel Cameron, kteří se stále snaží porozumět své nadané dospívající dceři Lily a současně zvládnout náročný pracovní život. Tyto tři rodiny jsou samy o sobě jedinečné a společně nabízejí otevřený, často komický pohled na občas vřelé a jindy zapeklité vztahy uvnitř moderní rodiny.

KLÍČOVÁ SLOVA PRO TENTO PŘÍSPĚVEK?: online, zdarma, CZ dabing, CZ tit, SK tit, SK dabing, seriál, free, Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka – 3. díl – 11. série – CZ dabing online zdarma

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.