Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jsme moc rádi, že Vám můžeme přinést všechny díly seriálu od HBO Taková moderní rodinka a to zcela zdarma s CZ dabingem. Jednotlivé díly si můžete přehrát na odkazech níže!

V hlavní roli seriálu Taková moderní rodinka vystupuje klan Pritchettových, Dunphyových a Tuckerových – úžasně velká a pomíchaná rodina. V jejím čele stojí Jay Pritchett, který má po svém boku temperamentní a mladší druhou ženu Glorii. Společně procházejí životem s jejich nejmladším synem Joem. A také Gloriiným dospívajícím synem Mannym, který míří na vysokou, aby prozkoumal svět na vlastní pěst. Jayova dospělá dcera Claire a její muž Phil oficiálně překonali syndrom prázdného hnízda, neboť jejich nejstarší dcera Haley založila vlastní rodinu a stěhuje se zpátky domů se svým novomanželem Dylanem a jejich dvojčaty.

Všechny díly seriálu Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka – 1. díl – 11. série – CZ dabing online zdarma

Taková moderní rodinka – 2. díl – 11. série – CZ dabing online zdarma

Taková moderní rodinka – 3. díl – 11. série – CZ dabing online zdarma


Další díly prozatím nikde nenajdete! Pokud je chcete vidět ihned jak vyjdou, odebírejte filmy.stebs.cz, objeví se na této stránce!


Nejmladší syn Luke se chystá učinit další životní krok. Prostřední dcera Alex usiluje o nalezení rovnováhy v životě mimo akademickou půdu. Pak je zde bratr Claire – Jayův dospělý syn Mitchell – a jeho manžel Cameron, kteří se stále snaží porozumět své nadané dospívající dceři Lily a současně zvládnout náročný pracovní život. Tyto tři rodiny jsou samy o sobě jedinečné a společně nabízejí otevřený, často komický pohled na občas vřelé a jindy zapeklité vztahy uvnitř moderní rodiny.

KLÍČOVÁ SLOVA PRO TENTO PŘÍSPĚVEK?: online, zdarma, CZ dabing, CZ tit, SK tit, SK dabing, seriál, free, Taková moderní rodinkaDid you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.