Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý film Eternals na tomto odkazu


↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdát, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑↑

Eternals přinášejí do filmového světa Marvelu nový vzrušující tým superhrdinů. Jsou to prastaří mimozemšťané, kteří tisíce let žili na Zemi v utajení. Po událostech Avengers: Endgame je nečekaná tragédie donutí vystoupit ze stínu a znovu se sjednotit proti nejstaršímu nepříteli lidstva – proti Deviantům.(Mr.Baboon)


Film spustíte na odkazu, který je výše! 


↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdát, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑↑

Ve filmu vidíme Danea Whitmana, který je znám pod jménem Black Knight. Zahrál si ho Kit Harington, jenž je již 13. hercem z Hra o Trůny (od r. 2011) v MCU. Původním „Černým rytířem“ byl Sir Percy of Scandia (jeden z rytířů Kulatého stolu), kterého vymyslel na základě legend o Králi Artušovi Stan Lee spolu s Joe Maneely v roce 1955 („Black Knight vol. 1 #1“).

Dane Whitman měl však svůj debut až v roce 1967 v „The Avengers #47“, kdy zdědil magický meč po svém strýčkovi (Professor Nathan Garrett). Síla Black Knighta tví právě v tomto meči, avšak v některých komiksech měl Dane Whittman superschopnosti nezávislé na této zbrani. Dane se stal součástí původních Avengers, Heroes of Hire, Defenders, Ultraforce (Pre-Black September), MI-13 či Excalibur a konal dobro výhradně kvůli špatné pověsti jeho rodiny, která s mečem nezacházelo počestně a zodpovědně.

 Eternals, kteří tu s námi žili v průběhu času, vytvořili na naší planetě tři města. Menší města se jmenují Polaria (na Sibiři) a Oceana (Pacifik). Největším a zároveň i hlavní město je Olympia (poblíž hory Olymp), díky které vznikla řecká mytologie, kdy Thena přijala způsob, jakým se lidé chovali k ní a ostatním Eternals. Paradoxem však je, že poblíž tohoto místa se nachází interdimenzionální portál k místu zvaném – Olympus (podobně jako mezi Asgardem a Midgardem), kde žijí skuteční antičtí Bohové, Olympané. 

CZ dabing, online zdarma, Film, ke shlédnutí, SK dabing, EN dabing – originál HD, Full HD, 4K rozlišení, 

Eternals – Celý film online zdarma (2021) CZ dabing

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.