Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vítejte na FILMYONLINE, dnes jsme si pro vás připravili absolutní novinku od Netflixu a tím je The Crown 4. série zcela zdarma online v CZ/SK jen pro vás. Na této stránce najdete všech deset dílů. Stačí kliknout na odkaz vždy pod nadpisem, otevře se odkaz a po chvilce se samo otevře okno s The Crown 4 série.

1) Díl – Osobní strážce

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Alžběta přivítá první předsedkyni vlády v historii země. Charles se seznámí s mladou Dianou Spencerovou. Útoky Irské republikánské armády postihnou i královskou rodinu.

2) Díl – Balmoralská zkouška

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Margaret Thatcherová přijede na hrad Balmoral, ale do královské rodiny nezapadne. Charles si musí vybrat mezi láskou a rodinnými povinnostmi

3) Díl – Pohádka

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Charles požádá o ruku Dianu, která se pak nastěhuje do Buckinghamského paláce. Čeká ji příprava na život princezny, samota a taky soupeření s Camillou Parker Bowlesovou.

4) Díl – Oblíbenci

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Margaret Thatcherová řeší zmizení svého nejoblíbenějšího potomka. Alžběta přemýšlí nad tím, jaký má se svými čtyřmi dětmi vlastně vztah.

5) Díl – Michael Fagan

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Politika Margaret Thatcherové má za následek rostoucí nezaměstnanost. Do paláce se vloupá zoufalý muž, vleze za Alžbětou do ložnice a vzbudí ji, aby si s ní promluvil.

6) Díl – Země nikoho

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Na cestě po Austrálii se Diana snaží zvládat povinnosti matky a princezny, a navíc řeší manželské trable s Charlesem.

7) Díl – Dědičné nástupnictví

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Margaret trápí psychické problémy. Vyhledá proto pomoc a odhalí otřesné tajemství o příbuzných, se kterými se královská rodina nestýká.

8) Díl – 48:1

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Různé státy začínají odsuzovat apartheid v Jihoafrické republice a mezi premiérkou Thatcherovou a Alžbětou vzrůstá napětí kvůli rozdílným názorům na uvalení sankcí.

9) Díl – Lavina

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Charlese v horách málem připraví o život smrtící lavina, což ho přiměje, aby se i s Dianou zamyslel nad jejich nefunkčním manželstvím.

10) Díl – Válka

Klikněte a vyčkejte na odkazu výše co nejdéle, seriál se otevře v novém okně! O dílu: Premiérka Thatcherová má problémy a musí o svoji pozici tvrdě bojovat. Po dalších trablech v manželství si Charles začíná myslet, že by se s Dianou měli rozejít.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.