Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl Co ste hasiči 7. díl na tomto odkazu

↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdát, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑↑

Každá ves v Čechách má hasičskou zbrojnici. Stejně tak i vesnice Horní. Sbor dobrovolných hasičů zde vede svérázný Petr Pospíšil (Petr Rychlý). Má trochu horkou hlavu a před nikým si servítky nebere. Je to ale férový chlap, který vede svůj sbor až se starosvětským smyslem pro zodpovědnost, a ve vesnici ho proto mají rádi. Tedy až na vypočítavého starostu Vladimíra Urbana (Václav Kopta).

Ten se totiž přes hasiče snaží vyvádět peníze z obecního rozpočtu a Petrova poctivost se mu vůbec nehodí do krámu. Starosta se proto snaží Petra a jeho hasičské jednotky všemožně zbavit. Souboj mezi Petrem a starostou je ústředním motivem nového českého seriálu plného rázovitých postav z malebného Ladova kraje.

Pokud si chcete tento díl spustit, klikněte na odkaz, který je výše a vydržte na něm co nejdéle. Video se samo po chvilce objeví ve Vašem prohlížeči – tzn. otevře se nové okno s dílem Co ste hasiči 7. díl a můžete se dívat Dříve než v TV.

Celý díl Co ste hasiči 7. díl na odkazu výše!

Premiérové uvedení druhého dílu sledoval více než jeden milion diváků starších 15 let (1,09 mil.), což byl nejlepší výsledek večera i celého dne.

Sabina Rojková v rozhovoru charakterizovala svoji postavu Niny takto: „Moje postava je taková hodná holka, koňařka, která zažívá první velkou lásku, s tím se snaží nějak potýkat a je to takové celé milé.“ Na otázku, jak se jí hraje s jejím hereckým kolegou Radkem Melšem, reagovala takto: „S Radkem se mi točí skvěle, on je úžasný, jsme kamarádi a známe se už dýl, takže se nám točí dobře.“

„Petr, kterého hraju, je přímý člověk. Stačí mu pouhé podání ruky. Předpokládá totiž, že i ostatní lidé jsou stejně čestní jako on,“ prohlásil Petr Rychlý o své postavě. Co ste hasiči 7. díl dříve než v TV na odkazu na hoře. „Inspiraci pro tuto postavu našel scenárista Ruda Merkner ve skutečné žijící osobě. Napsal ji podle svého souseda z chalupy, hasiče Ládi, který slouží v Těptíně. Moc mi pomohlo, že jsem se s ním mohl potkat,“ prohlásil ještě.

KLÍČOVÁ SLOVA PRO TENTO PŘÍSPĚVEK?: Co ste hasiči, Dříve než v TV, , TV NOVA, Co ste hasiči, dopředu, online, zdarma, voyo zdarma

Co ste hasiči – 7.díl – 20.8.2021 – Dříve než v TV

co ste hasiči
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.