Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl Survivor 7.díl na tomto odkazu

↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdát, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑↑

Jedinečná výzva o přežití je zde – jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor.

Pokud si chcete tento díl spustit, klikněte na odkaz, který je výše a vydržte na něm co nejdéle. Video se samo po chvilce objeví ve Vašem prohlížeči – tzn. otevře se nové okno s dílem Survivor 7.díl a můžete se dívat Dříve než v TV.

Novinky o seriálu: Reality show Survivor Česko&Slovensko stíhá jedna pohroma za druhou. První vysílání pořadu se kvůli koronaviru muselo odsunout a následně začali z VIP kmene Mao mizet soutěžící dřív, než bylo v plánu. Po Vojtovi Drahokoupilovi teď soutěž opustí MMA bijec Gábor Boráros (29), o jehož odchodu informoval jako první portál Expres. Jeho konec v reality show berou fanoušci pořadu velmi nelibě.

Zápasník, který si za žádných okolností na nic nehraje, a přitom v každém utkání mezi kmeny podává ten nejlepší výkon, si velmi brzy získal srdce množství fanoušků. Češi i Slováci mu svorně fandili a přáli si, aby se v náročné soutěži dostal co nejdál. Zpráva, že jejich oblíbenec musí ze zdravotních důvodů soutěž opustit, je velmi zasáhla a někteří zvažují, zda budou ve sledování reality show vůbec pokračovat.

KLÍČOVÁ SLOVA PRO TENTO PŘÍSPĚVEK?: Survivor, Dříve než v TV, Survivor, TV NOVA, Survivor 7.díl, dopředu, online, zdarma, voyo zdarma

Survivor 7.díl – Dříve než na VOYO

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.